Activate Us

Our contact details, forms for activation and equipment stockpile and aviation status are found here.

Emergency Contact Numbers

Please note that:

Response services are guaranteed ONLY for Members. Non-members are not guaranteed a response and will be required to sign a Non-member contract. Services and rates differ. Duty managers can be contacted for exercises.

Oil Spill Response Limited Oil Spill Response Limited
Training

Olay Yeri Koordinatörü – Türkiye (IMO – Seviye 2)

Döküntüye müdahale yönteminde hem taktik hem de stratejik becerilerinizi geliştirebilir, böylece taktiksel bir müdahale ekibine liderlik etmeniz için etkin ve verimli kararlar alabilirsiniz. Özellikle Türkiye için, petrol sızıntısıyla mücadele eğitim kursu, eşzamanlı Türkçe çeviri ile birlikte İngilizce olarak sunulmaktadır.

Bu teorik eğitim kursu temelinde,  farklı müdahale teknikleri ve stratejilerinin kullanımına ilişkin temel bir anlayış geliştirirken, ilaveten petrol sızıntısı müdahalesinin tüm yönlerini değerlendirme kazanımını elde etmenizi sağlayacaktır. Bu kurs, planlanan kıyı ve liman tatbikatlarıyla teoriyi pratiğe dökmeyi amaçlamakta ve MOST Denizcilik Çevre Hizmetleri A.Ş. tarafından desteklenmektedir.

Bu kurs, OSRL Katılım Tamamlama Sertifikası olan IMO Seviye 2 standartlarında bir kurstur. Daha fazla bilgi için “Standartlar” sayfamıza bakınız.